Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi

Adiyaman Karayollari Misafirhanesi

Adıyaman ilinin merkezinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 87. Şube Şefliği bünyesinde konaklama hizmeti sunan Adıyaman Karayolları Misafirhanesi ailenizle birlikte güzel bir konaklama fırsatı sunmaktadır.

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi şehrin tam merkezinde yer almakta olup, etrafında Hastane, eczane, camii, market, avm, çocuk parkı, restoran bulunmakta olup, ihtiyaç dahilinde  tüm seçenekler çevresinde yer almaktadır.

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi konaklama bölümü olarak profesyonelce hizmet veren bir misafirhane olmakta olup, huzur içinde konaklamanız için elinden geleni yapan personel kadrosu ile hayranlık uyandırmaktadır.

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi konaklamanız şehrin meşhur yemekleri arasında Adıyaman köfte, Şakalaş, Nohutlu Bamya, Kömbe, Meyir Çorbası yer almaktadır.

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi konaklamanız şehrin meşhur yerleri arasında Nemrut Dağı, Cendere Köprüsü, Pirin Ören Yeri, Saffan Bin Muattal Tübesi, Perre Antik Kenti ve Su Gözü yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Adıyaman Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Adresi : Sümerevler Mah. Atatürk Bulvarı No:34  Merkez – Adıyaman

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0416 216 49 81

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Hataydan Adıyaman’a Kız öğrencilerimizle turnuva için geldik. Temiz düzenli bir yer olmasının yanı sıra çalışanların misafirperverliğine hayran kaldık.Gaffari bey , Abdullah abi başta olmak üzere ismini dahi bilmediğimiz insanların misafirperver tutumlarını görünce insanlığa dair umutlandık.Allah razı olsun.
Misafirhanede kalacaksanız ilk tercihiniz Karayolları olsun. Adıyaman Karayolları çok temiz güzel bir yer. Gaffar Bey’e ayrıca teşekkür ederim.
Sessiz sakin fiyatına göre uygun bir konaklama ailece güvenli kalınabilecek yer.
Adıyaman şehrinde konaklamak için bence tek tercihim olacak
konumu oldukça güzel bir yerde, rahat edebileceğiniz tüm seçenekler mevcut

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Adıyaman Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Adıyaman Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Adıyaman Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Konumu Adıyaman Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

122 adet sorgu var. 0,607