Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Yozgat Karayolları Misafirhanesi

Yozgat karayolları misafirhanesi resimleri

Yozgat şehrinin il merkezinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı 6. Bölge, Yozgat 65. Şube Şefliği içerisinde yer alan Yozgat Karayolları Misafirhanesi konaklama amacıyla konforlu ve rahat bir konaklama fırsatı sunmaktadır.

Yozgat Karayolları Misafirhanesi şehrin hemen dışında yer alan bir tesis içerisinde bulunmaktadır. Tesis içerisinde otopark sıkıntısı olmayan bir bölgede bulunmaktadır. Şehir merkezine 2-3 km mesafede bulunmaktadır.

Yozgat Karayolları Misafirhanesi konum olarak şehrin biraz dışında yer almaktadır. Bu sebeple şehrin muhteşem manzarasını görebileceğiniz bir konumda bulunmaktadır. Misafirhane etrafında hemen hemen hiçbir işletme bulunmamaktadır. Bu sebeple yanınızda su gibi ihtiyacınızı yanınıza bulundurmanız yararınıza olacaktır.

Yozgat Karayolları Misafirhanesi konaklama biri olarak oldukça beğenilen bir yapıda bulunmaktadır. İçerisinde hemen hemen her ihtiyacınızı karşılayacak temel malzemeler bulunmakta olup, profesyonel bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Yozgat Karayolları Misafirhanesi bir çok misafirhanenin aksine fiyat performans konaklaması olmaktadır.

Yozgat Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin simgeleşmiş yemekleri arasında testi kebabı, tandır kebabı, arabaşı, çap çup mantı, ayva basması, çiğdem pilavı, bazlama, düğürcük çorbası, bulama çorbası, sakala sarkan çorba, katmer, cızlak, helle çorbası, haside, erişte, topak çorba, sütlü kabak, patlıcan turşusu, incir uyutması, madımak ve köfte aşı  yer almaktadır.

Yozgat Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin gezilecek yerleri arasında Saat Kulesi, Çapanoğlu Camii, Yozgat Çamlığı, Hayri İnal Konağı, Kadıpınarı Tabiat Parkı, Oluközü Tabiat Parkı ve Kral Kızı Hamamı yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Yozgat Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Yozgat Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Yozgat Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Yozgat Karayolları Misafirhanesi Adresi : Çapanoğlu Mahallesi, Cemil Çiçek Bulvarı No:251 Merkez – Yozgat

Yozgat Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Yozgat Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0354 212 10 63

Yozgat Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Yozgat Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Yozgat Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Yozgat Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Yozgat karayolları misafir hanesi, verdiğim yıldız kalitesinde bir yer. Odalar 2,3 kişilik ve geniş. Banyo wc içerisinde rahatça duşunuzu alabilirsiniz. Odalar normal sıcak. Fakat kahvaltı ve odalarda su vs yok. Yanınızda götürmelisiniz. Bozok ünv. ni boğazlayana geçince 1,2 km. Sonra. Otoparkı var. Kamu dışında nadiren alıyor.
Yeni yerleşim yeri şehir merkezine uzak ama yinede güzel bir konumda misafirhanesi oldukça güzel güvenli temiz
Yeni yeri güzel olmuş. Yer seçiminde, yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Misafirhane oldukça güzel.
misafirhanesi oldukça güzel herşey dört dörtlük memnun kaldım ben.
odaları 5 yıldızlı otel konforunda sadece kahvaltı sabahları verilmiyor.

Yozgat Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Yozgat Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Yozgat karayolları misafirhanesi resimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Yozgat Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Yozgat Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Yozgat Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Yozgat karayolları misafirhanesi resimleri Yozgat karayolları misafirhanesi resimleri

Yozgat Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Yozgat Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Yozgat Karayolları Misafirhanesi Konumu Yozgat Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

106 adet sorgu var. 0,257