Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesinde bulunan ve Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü 11. Şube Şefliği bünyesinde hizmet sunan Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacı için çözüm sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Karayolları bünyesinde hizmet sunduğunun ve karayollarının profesyonel hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Profesyonel hizmet anlayışını en iyi şekilde sunmakta olup, tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi konaklama yaparken uygun fiyatı sebebiylede yüksek oranda tercih sebebi olmaktadır. Misafirhanede konaklardan önce telefon ile arayarak rezervasyon yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi konaklarken Terbiye edilmiş işkembe çorbası, bakla çorbası, yoğurtlu labada olan borani, manca, küp küp doğranmış patlıcan ve iri doğranmış biberlerle yapılan tarla yemeği, papaz yahnisi, pilavlı dolma olan bıldırcın kapama meşhur yemekleri arasında yer almaktadır.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda Sokullu Mehmet Paşa Camii, Evrensekiz Göleti, Arcadia Bağları, Zindan Baba Türbesi ve Zafer Çeşmesi şehrin gezilecek yerleri arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Adresi : Kocasinan Mahallesi, Sanayi 16. Sk. No:10, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0288 417 18 31 veya 0288 417 12 62

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

bu misafirhane bir harika çalışan arkadaşlar oldukça ilgili ve yardımcı oluyorlar.
konaklama açısından on numara, fiyat açısından on numara, personel açısından on numara
bir daha gelirsem başka yer aramam çok memnun kaldım
konaklama için iyi

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Resimleri Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Resimleri Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Resimleri Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Lüleburgaz Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Konumu Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

110 adet sorgu var. 0,426