Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Kayseri Karayolları Misafirhanesi

Kayseri Karayolları Misafirhanesi

Kayseri ilinin merkez ilçesi Kocasinan ilçesinde faaliyet gösteren Karayolları Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğü bünyesinde hizmet sunan Kayseri Karayolları Misafirhanesi konaklama, yemekhane, dinleneme hizmeti sunmaktadır.

Kayseri Karayolları Misafirhanesi şehrin gürültüsünden ve kargaşasından uzak bir alanda ağaçlar ve doğa ile iç içe bir yapıda bulunan bir misafirhane olmaktadır. Genellikle misafirhane olarak değilde 3-4 yıldızlı otel gibi bir konsepte hizmet sunan bir misafirhane olmaktadır.

Kayseri Karayolları Misafirhanesi konaklama hizmetinin yanında restoran hizmeti ilede akıllarda yer edinmektedir. Lezzetli yemeklere ev sahipliği yaparken yemeklerinin uygun fiyatı ilede bütçe dostu bir hal almaktadır.

Kayseri Karayolları Misafirhanesi çevresinde bir çok işletme bulunmaktadır. Bunların başında: Restoran, ekmek fırını, market, okullar, düğün salonu, kuaför gibi işletmeler yer almaktadır.

Kayseri Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Pastırma, Pöç, Nevzine, Aside, Yağlama, Kurşun Aşı, KayseriTiridi, Çiriş Yemeği, Cıvıklı, Örgülü Pilav, Tahinli Yaprak Sarması, Çemenli Ekmek, Kayseri Katmeri, Yoğurt tatlısı ve Kayseri Mantısı bulunmaktadır.

Kayseri Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin gezilecek meşhur yerleri arasında Erciyes Dağı, Soğanlı Vadisi, Hunat Hatun Külliyesi, Gevher Nasibe Hastahanesi, Erciyes Kayak Merkezi, Ulu Camii bulunmaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Kayseri Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Kayseri Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kayseri Karayolları Misafirhanesi Adresi : Alsancak Mahallesi, 6201. Sokak No:4 Kocasinan – Kayseri

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kayseri Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0352 240 45 45

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kayseri Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kayseri Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Gayet temiz ve düzgün bir yer. Otel konforunda ve fiyatlar çok uygun. 2022 de İki kişilik oda fiyatı 180 tl. Akşam yemekleri çok lezzetliydi. Üç çorba, 3 adana 3 çay bir su aldık 145 tl ödedik. Kahvaltı ücreti 18 tl. Odalar temizdi buzdolabı, televizyon, klima var. Çalışanlar gayet güzel yüzlü. Tavsiyemdir👌
Bir misafirhane ama 4 yıldızlı otel gibi hizmet vermektedir. Şehrin gürültüsünden uzak birazcık şehir dışında. Sessiz ve huzurlu bir ortam. Araç park sorunu yok. Bahçe içerisinde yer almakta. Restaurant bölümü de var. Yemek yiyebilir, çay kahve içebilirsiniz. Kahvaltı ücrete dahil değil. Odalar temiz ve düzenli. Fiyat ise kamu ve sivil için ayrı. Ama bu zamanda bu hizmete göre çok uygun. Ailece kalınabilecek bir yer. Başka yerlere gidip fazlaca para vermenize gerek yok.
İlgili ve alakalı personel, temiz ve bakımlı odalar, kahvaltı ve yemek servisinin bulunduğu güzel bir sosyal tesis. Şiddetle tavsiye ederim.
Türkiye’de bir cok misafirhanede kaldım. En iyisi diyebilirim. Çok temiz konforlu nezih güzel bir yer. Lüks otel standartlarında tereddüt etmeden gidip kalabileceğiniz bir yer. Ayrıca personelide cok guleryuzlu onlara da ayrıca teşekkür ederim
Kaldigim kendimi şansli hissediyirum diyebilirim 3 yildizli otel konforuna sahip temiz dogasi guzel demedi demeyin yer bulmak oldukca zor

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Kayseri Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Kayseri Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Kayseri Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Kayseri Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kayseri Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kayseri Karayollari Misafirhanesi Resimleri 12 Kayseri Karayolları Misafirhanesi

Kayseri Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Kayseri Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Kayseri Karayolları Misafirhanesi Konumu Kayseri Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

119 adet sorgu var. 0,322