Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Kastamonu ilinin il merkezinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı 15. Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Kastamonu Karayolları Misafirhanesi kamu personellerinin rahatlıkla konaklamasına olanak sağlayan bir misafirhane olmaktadır.

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi hemen şehir merkezi içerisinde yer almakta olup, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 5 dakikalık bir mesafede bulunmakta olup, önünde her daim şehir içi ulaşım araçları geçmektedir.

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi konaklamanıza uygun olarak hazırlanmış 21 oda ve 33 yatak kapasitesi sayesinde konforlu bir konaklama sunarken aynı zamanda oda içerisinde hepsi zamanın dengesine uygun olarak yenilenmiş televizyon, mini buzdolabı, kablosuz internet, konforlu yataklar, banyo, lavabo, elbise dolabı, çalışma masası gibi demirbaş malzemeler sayesinde rahatlığınızı ön plana çıkarmaktadır.

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda hemen yanında bulunan market, camii, kuaför salonu, lunapark gibi seçenekler sayesinde ihtiyaçlarınıza kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunmaktadır.

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda bir otel odasında konaklama hissiyatı sizlere sunarken, fiyat olarakta bir pansiyon fiyatı üzerinden değerlendirme yapmaktadır. Bu sebeple yılın her günü yoğun bir tercih sebebi olmaktadır.

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi aynı zamanda konaklamanızda içerisine bulunan yemekhaneden lezzetli yemekleri tadabilir ve kafeteryasında güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Banduma, Kuyu Kebabı, Patates Paçası, Simit Tiridi, Etli Ekmek, Ekşili Pilav, İnebolu Simidi ve Kastamonu Pastırması yer almaktadır.

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin simgeleşmiş gezilecek yerleri arasında Taş Köprü, Horma Kanyonu, Ilgaz Kayak Merkezi, Ilıca Şelalesi, Kastamonu Kalesi, Valla Kanyonu, Çatak Kanyonu ve Ginolu Koyu yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Kastamonu Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Adresi : Kuzeykent Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı Üstü Merkez/Kastamonu

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0366 215 23 35

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

2 gün konaklama imkanım oldu. Kapıda güvenlik görevlisi misafirhane personeli özellikle Taşkın bey çok ilgili alakalı güleryüzlü bir personel odalar temiz sanki ev rahatlığı hissttiren bir yer restoran personeli ilgili alakalı güleyüzlü insanlar olup beklentimi fazlasıyla karşıladılar. Fiyatlar çok makul Karayolları 15. Bölge müdürlüğüne çok çok teşekkür ederim.
2 gece konakladık.Gerek temizlik,gerekse ilgi alaka çok iyiydi. Teşekkür ederiz.
Misafirhanenin yeri çok güzel yeşillilker içinde. Personel çok güler yüzlü çok düzgün insanlar.
Görev için 3 Gün konaklama yaptım temiz fiyatı uygun tavsiye ederim.
odalar temiz içerisi sıcacık

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Kastamonu Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Kastamonu Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Kastamonu Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Konumu Kastamonu Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

113 adet sorgu var. 0,383