Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Elazığ Karayolları Misafirhanesi

Elazığ Karayolları Misafirhanesi

Elazığ ilinin il merkezinde yer alan Elazığ Karayolları Misafirhanesi , Karayolları 8. Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunmaktadır. Elazığ Karayolları Misafirhanesi kamu personellerinin uygun fiyatlı konaklama ve sosyal tesis ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan bir misafirhane olmaktadır.

Elazığ Karayolları Misafirhanesi şehrin hemen yanında yer almakta olup çevresinde Elazığ Kültürpark, Elazığ Dsi Misafirhanesi, Fırat Üniversitesi bulunmaktadır.

Elazığ Karayolları Misafirhanesi hem Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı personellerinin hemde diğer kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği misafirhaneler arasında yer almaktadır. Uygun fiyatı sebebiyle hemen hemen her kamu personelinin konaklamak için tercih ettiği misafirhaneler arasında bir yer kapmaktadır.

Elazığ Karayolları Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda Elazığ ilinde meşhur olarak bilinen Harput Köftesi, Harput Çorbası, Balakgazi Böreği, İşgene, Haşlanmış İçli Köfte ve Sırın yenilecek lezzetler arasında yer almaktadır.

Elazığ Karayolları Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda Elazığ ilinde Harput Ulu Camii, Sara Hatun Camii, Şefik Gül Kültür Evi, Harput Kalesi, Keban Barajı, Hazar Gölü, Kapalı Çarşı ve Palu Kalesi Elazığ ilinde görmeniz gereken başlıca mekanlar arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Elazığ Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Elazığ Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Elazığ Karayolları Misafirhanesi Adresi : Üniversite Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Merkez – Elazığ

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Elazığ Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0424 234 67 00  — (0424) 237 59 91

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Elazığ Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Elazığ Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Çok güzel, Nezih, yemekleri lezzetli özellikle lahmacunu efsane.
Kesinlikle her yönüyle beğenip tekrar gitmek istediğim bir yer
Temiz hijyenik ve güleryüzlü insanlar var. Bundan sonra yolum düştüğü sürece adresim belli…
Çalışanlarına kolaylıklar dilerim.bu zor günlerde allah yardımcıları olsun. Elazig in güzel yerinde bulunan mekan.
Hürmet ve alaka seviyesi gayet iyi ayrıca restoran çalışanlarına ayrıca teşekkür etmek istiyorum.Bu işi çok iyi yapıyorlar 👏 …

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Elazığ Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Elazığ Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Elazığ Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Elazığ Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Elazığ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Elazığ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Elazığ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Elazığ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Elazığ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Elazığ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Elazığ Karayolları Misafirhanesi Resimleri Elazığ Karayolları Misafirhanesi

Elazığ Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Elazığ Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Elazığ Karayolları Misafirhanesi Konumu Elazığ Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

119 adet sorgu var. 1,488