Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi

Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Düzce ilinin Akçakoca ilçesinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü Akçakoca Karayolları Misafirhanesi diğer adıyla Akçakoca Karayolları Eğitim ve Dinlenme Tesisi olarak bilinmektedir.

Akçakoca Karayolları Misafirhanesi oldukça merkezi bir bölge yer almakta olup, hemen yanında birçok kamu kurumu işletmesi, misafirhanesi yer almaktadır.

Akçakoca Karayolları Misafirhanesi şehrin gürültüsünden uzak bir bölgede yer aldığından kaynaklı olarak doğa ile iç içe denize sıfır, bir tarafında orman bir tarafında sahilin güzellikleri yer almaktadır.

Akçakoca Karayolları Misafirhanesi elit bir misafirhane olmakla birlikte herkese özel balkonu, mutfağı, buzdolabı, televizyonu yer almaktadır. Oda içerisinde sunulan bu olanaklara ek birde balkonu bulunmaktadır. Sabah kahvaltılarını yada kahve keyfini balkonunuzdan yapmaya olanak sağlamaktadır.

Akçakoca Karayolları Misafirhanesi tercih edilenlerin genellikle artık tek uğrak yeri yine bu misafirhane olmaktadır.Sahilin mükemmel oluşu ile kendisine hayranlık uyandıran yapısı sayesinde uzun senelerce aklınızdan unutamayacağınız anılar oluşturmaktadır.

Akçakoca Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yemekleri arasında Boşnak böreği, mamursa, Çerkez tavuğu, isli balık, kiremitte palamut, bazlama, mamalika, sebzeli kaygana, hamsili börek yer almaktadır.

Akçakoca Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda şehrin meşhur yerleri arasında Fakıllı Mağarası, Ceneviz Kalesi, Aktaş Şelalesi, Akçakoca Merkez Cami, Akçakoca Bey Anıtı, Bekir Özkök Kültür Evi, Evliya Cami, Hemşin Köyü Cami, Tarihi Orhangazi İlkokulu, Soyat Yalıyar Kayalar, Arabacı Köyü, Yeni Meze Cami ve Kurugöl Kanyonu yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Adresi : Ayazlı Mahallesi, Ereğli Caddesi Akçakoca – Düzce

Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0380 628 71 72

Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

İlk defa gittik ve gercekten çok memnun kaldık ailece.. Tüm çalışanlar ilgili alakalı, ortam ferah nezih ve temiz. Aile ortamı ve sıcaklıgı hakim.. Sakin ve kalabalık olmaması bu covid günlerinde oldukça iyi geldi bize.. Oğuz Beye ve Restoranda çalışan arkadaşlara cok teşekkür ederiz,hepsi cok güleryüzlü ve yardımsever..
Ben de gittim çok iyiydi. Yemekler de cok temiz cok begendim. Tavsiye ederim.
Öncelikle herkese teşekkür etmek isterim özellikle Oğuz beye gerçekten herkes çok ilgili. 27 Ağustos da orda idim Deniz biraz hırçındı dalgalıydı ama sessiz sakin doğa ile başbaşa.. Denizin dalga sesi ile uyuyorsunuz güne de aynı şekilde başlıyorsunuz. Tertemiz odalarda misafir ediliyorsunuz. Plaj da şezlong ve şemsiye de var. Kahvaltısı da yemekleri de lezzetli. Hele pide fırını harika. Bu kısa tatil ile her fırsatta kaçıp dinlenebileceğimiz bir güzellik keşfettik. Emeği geçen herkese teşekkürler
21 temmuzda ailecek burada kaldık.temizliği hijyeni harkaydı.Başta özcan bey ve suat bey ve cankurtaran beyfendiye çok teşekkür ederiz harika ilgilendiler.şiddetle tavsiye edeceğim.
Öncelikle personele ne kadar teşekkür etsek az çok güler yüzlü ve ilgililer. Misafirhanenin konumu merkeze 6 km kadar yakın açıkçası merkeze gitmek bile istemiyorsunuz çünkü yeri harika. Fiyatı çok çok uygun sabah akşam yemek dahil ve yemekler cok lezzetliydi.Odalar gayet temiz giderken kendi havlunuz, şampuan kurutma makinesini getirmeniz gerekiyor. Merkezdeki plajlara gitmek istemeyeceksiniz çünkü burası daha sakin ve Ereğli ye çok yakın ne diyebilirim ki hersey çok güzeldi iyi ki burayı tercih etmişiz. Tek sorun telefon çok çekmiyor.

Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Videosu

Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Düzce Akçakoca Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Konumu Düzce Akçakoca Karayolları Misafirhanesi Telefonu

2 Comments

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

119 adet sorgu var. 0,284