Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Bolu Karayolları Misafirhanesi

Bolu Karayolları Misafirhanesi resimleri

Bolu ilinin merkezi Bolu- İstanbul Otoyolu üzerinde yer alan ve Karayolları Genel Müdürlüğü 41. Şube Şefliğine bağlı olarak hizmet sunan Bolu Karayolları Misafirhanesi tam bir kurtarıcı görevi görmektedir. Yol üzerinde bulunması ve profesyonel hizmet anlaşıyı ile hizmet vermesi sebebiye konaklayanların memnun kaldığı bir misafirhane olmaktadır.

Bolu Karayolları Misafirhanesi tam bir fiyat performans misafirhanesi olmakla birlikte otel konseptinde tüm ihtiyaçlarınıza ev sahipliği yapabilecek bir misafirhane olmaktadır.

Bolu Karayolları Misafirhanesi kamu personelleri, karayolları çalışanları ve sivil vatandaşların rahatlıkla konaklayabileceği bir misafirhane olmakta olup, güzel ve deneyimli personellerinin yanında kamu güvencesi ile hizmet sunulmaktadır.

Bolu Karayolları Misafirhanesi konaklama yaparken aynı zamanda Yedigöller Milli Parkı, Kartalkaya Kayak Merkezi, Mengen, Abant Gölü, Karacasu Kaplıcaları, Sülüklü Göl ve At yaylası gezip görmeniz gereken başlıca yerler arasında yer almaktadır.

Bolu Karayolları Misafirhanesi konaklamalarınızda Bolu’ya özel eşsiz ve lezzetli  Ovmaç Çorbası, Abant Kebabı, Mengen Pilavı, Kaldırık Dolması, Paşa Pilavı, Keş, Bolu Köftesi, Bakla Çullaması, Keşli Cevizli Erişte, Kedi Batmaz yemekleri şehre özel damak lezzetleri arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Bolu Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Bolu Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Bolu Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bolu Karayolları Misafirhanesi Adresi : Bolu Düzce yolu Üzeri Yeşilköy – Bolu

Bolu Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bolu Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0374 225 30 61

Bolu Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bolu Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Bolu Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bolu Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Yeni yapılmış odalar gayet ferah. Teşekkürler ilginiz için
İşim geregi karabuk e her gittigimde vaz gecilmez tek adresim Nezih bir ortam hesapli ekonomik herseyden önemliside temiz ve lezzetli yemekleri var güler yuzlu ve anlayışlı personeli ile çalisma hayatlarinda başarilarının devamını dilerim
Keyifli ve güvenli bir mekan Durmadan geçmediğim bir durak Tavsiye ederim
İlgilerinden dolayı kara yolları bolu tüneli bakım evine teşekkür ederim
İstanbul-Bolu otobanı üzerinde bulunan Karayollarına ait bu misafirhanede son derece temiz, konforlu, güvenli bir ortamda ve özellikle Oğuzhan Bey’in kıymetli ilgilisiyle konakladık. Ziyadesiyle uygun fiyata kaldığımız misafirhane yeni konumunda bulunmaktadır: Otobanda Bolu (Batı) gişelerinden çıkış yaptığınızda az ileride hemen sağ tarafta görüyor olacaksınız.
Yeni misafirhanesi çok temizdi, yol üstü kalabileceğiniz uygun fiyatlı ailecek kalınabilecek ferah bir yer. Tavsiye ediyorum. Resepsiyon görevlisi Oğuzhan beye teşekkür ederiz.
Hıc tereddüt etmeden kalınacak bı yer tertemız fıyatıda gayet uygun cok begendık

Bolu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Bolu Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Bolu Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Bolu Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Bolu Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Bolu Karayolları Misafirhanesi resimleri Bolu Karayolları Misafirhanesi resimleri Bolu Karayolları Misafirhanesi resimleri Bolu Karayolları Misafirhanesi resimleri Bolu Karayolları Misafirhanesi resimleri Bolu Karayolları Misafirhanesi resimleri Bolu Karayolları Misafirhanesi resimleri

Bolu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Bolu Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Bolu Karayolları Misafirhanesi Konumu Bolu Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

111 adet sorgu var. 0,292