Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi

Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi

Bitlis ilinin Tatvan ilçesine yer alan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Karayolları 112. Şube Şefliği Tatvan Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyacınıza çözüm sunmaktadır.

Tatvan Karayolları Misafirhanesi Göl karşısında yer almakta olup, ana cadde üzerinde konumlandırılmış bir konumda yer aldığından kaynaklı olarak ulaşım problemi bulunmamaktadır. Çevresinde bir çok kamu kurumu yer almakta olup aynı zamanda hastane, restoran, park, avm gibi işletmelerde yer almaktadır.

Tatvan Karayolları Misafirhanesi kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği hem tatil amacıyla hemde eğitim amacıyla tercih ettikleri uygun fiyatlı bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Tatvan Karayolları Misafirhanesi konaklamalarınızda Nemrut Krater Gölü, Kalekıran Kalesi, Van Gölü, Tatvan Kayak Merkezi, Urartu Kaya Mezarı, Tatvan Tuğ Kilisesi, Tatvan El Aman Kervansarayı ve Abdülcelil Behtani Türbesi şehrin önde gelen meşhur yerleri arasında bulunmaktadır.

Tatvan Karayolları Misafirhanesi konaklamalarınızda Büryan kebabı, Bitlis köftesi, Bitlis kabak dolması ise şehrin meşhur yemekleri arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Adresi : Aydınlar Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi Tatvan – Bitlis

Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0434 827 59 50

Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

bölgede kalınacak en güzel misafirhaneler arasında yer almaktadır. Merkezi bir konumda bulunmaktadır.
konaklama fırsatı bulduğum bir misafirhane her açıdan güzel ve mükemmel bir güzelliğe sahip
1 gece konakladım güzeldi.
öğretmenevinde yer bulamadığımdan dolayı burada konakladım bundan sonra artık ilk seçeneğim karayolları misafirhanesi olacak

Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Bitlis Tatvan Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Resimleri Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Resimleri Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Resimleri Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi

Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Bitlis Tatvan Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Konumu Bitlis Tatvan Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

110 adet sorgu var. 0,409