Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Artvin Karayolları Misafirhanesi

Artvin Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Şehrin tam girişinde yer alan ve Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Artvin Karayolları Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınıza çözüm sunan bir misafirhane olmaktadır.

Artvin Karayolları Misafirhanesi şehrin tam girişinde yer almasından kaynaklı bir çok kamu kurum ve kuruluşunun yakınında yer almaktadır. Bu sebeple yüksek oranda tercih edilmektedir.

Artvin Karayolları Misafirhanesi kamu personellerinin tercih sebebi olan ve tatil seyahat gezi programlarınızda konaklamak için tercih edildiğinden kaynaklı olarak rezervasyon yaptırarak gitmeniz yararınıza olacaktır.

Artvin Karayolları Misafirhanesi içerisinde konaklarken aynı zamanda kuymak, kalaco, kaygana, yoğurtlu silor, mısır ekmeği, hamsili ekmek, cevizli kete, laz böreği, karalahana sarması, turşu kavurması, şalgam pancarı, hamsili pilav, benekli alabalık şehrin önde gelen lezzetleri arasında yer almaktadır.

Artvin Karayolları Misafirhanesi konaklamanızda gezilecek yerler arasında Mençuna Şelalesi, Çifte Köprü, Karagöl, Atatepe, Maral Şelalesi, İşhan Kilisesi ve Kafkasor Arena gezilecek meşher yerler arasında yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Artvin Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Artvin Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Artvin Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Artvin Karayolları Misafirhanesi Adresi : Çayağzı Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No:42 Merkez – Artvin

Artvin Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Artvin Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0466 212 10 17

Artvin Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Artvin Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Artvin Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Artvin Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

gerçekten arkadaşlar çok ilgili sanki evinize gibi hissediyorsunuz teşekkür ederim
Misafirhane olayı çok iyi şehrin tram girişinde yer almakta memnun kaldım ben
Babam burada çalışıyor. Çalışanlar çok ilgili bende bir öğretmen olarak kaldığımda yardımcı oldular evinizden biri gibi hissettirdiler
misafirhanesi çok güzel konumu iyi

Artvin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Artvin Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Artvin Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Artvin Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Artvin Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Artvin Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Artvin Karayolları Misafirhanesi Resimleri Artvin Karayolları Misafirhanesi Resimleri Artvin Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Artvin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Artvin Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Artvin Karayolları Misafirhanesi Konumu Artvin Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

111 adet sorgu var. 1,321