Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Ankara Karayolları Misafirhanesi

Ankara Karayolları Misafirhanesi

Ankara ilinin Merkezinde Yenimahalle merkez ilçesinde bulunan Ankara Karayolları Misafirhanesi konaklama, tatil planları ve iş seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz bir misafirhane olmaktadır. Misafirhanenin amacı, Karayolları Genel Müdürlüğü personeli ve ailelerine, ayrıca diğer devlet kurumlarından gelen misafirlere uygun fiyatlı konaklama imkanı sunmaktır.

Ankara Karayolları Misafirhanesi, Ankara’nın merkezinde yer almaktadır ve şehirdeki birçok önemli kamu kurum ve kuruluşuna yakındır. Karayolları Misafirhanesi , modern ve etkileyici odalarıyla ve bir dizi hizmetiyle konuklarını ağırlamaktadır. Bunlar arasında restoran hizmeti, kafeterya, çamaşırhane ve otopark bulunmaktadır.

Ankara Karayolları Misafirhanesi Karayolları personeli ve ailelerine öncelik vermekle birlikte, boş kapasite durumunda diğer devlet kurumlarından ve özel sektörden gelen misafirleride kabul etmektedir. Konaklama ücretleri, diğer otellerdeki fiyatlara göre oldukça uygun olmaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Ankara Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Ankara Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Ankara Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Ankara Karayolları Misafirhanesi Adresi : 5 Mart Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, 122/B Yenimahalle – Ankara

Ankara Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Ankara Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0312 449 85 03

Ankara Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Ankara Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Ankara Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Ankara Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Kampüsü çok güzel. İçinde Karayolları tenis kulübü var. 2 sert açık 1 kapalı toprak ve 1 kapalı sert kort mevcut. Kort kiralama ücreti de çoğu yerden uygun. Tüm kamu kurumlarına örnek olması dileğiyle.
Misafirhane oldukça güzel, otopark sıkıntısı yok ve içinde tenis kulübü var. kafeterya var,
Bölge konukevi olduğu için imkanlar daha iyi. Odalar gayet guzel bakimli, banyoda olması geren hersey var. Sabah kahvaltı akşam yemek var.
Daha önce konakladım odalar güzel. Yemekhane vs güzel yemekleri lezzetli fiyatlar uygun. Hafta sonları serpme kahvaltı vardı halen devam ediyor mu bilmiyorum.
Çok temiz hijyenik kibar insanların çalıştığı bir yer emeğiniz için ve başarınız için sizi tebrik ediyorum

Ankara Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Ankara Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Ankara Karayolları MisafirhanesiUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Ankara Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Ankara Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Ankara Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Ankara Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ankara Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ankara Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ankara Karayolları Misafirhanesi Resimleri Ankara Karayolları Misafirhanesi

Ankara Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Ankara Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Ankara Karayolları Misafirhanesi Konumu Ankara Karayolları Misafirhanesi Telefonu

18 Comments

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

115 adet sorgu var. 0,355