Tüm Karayolları Misafirhaneleri Bu Sayfada

Alanya Karayolları Misafirhanesi

Alanya Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Antalya ilinin Alanya ilçesinde bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 133. Şube Şefliği içerisinde konaklama hizmeti veren Alanya Karayolları Misafirhanesi kamu personellerinin tercih ettiği misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Alanya Karayolları Misafirhanesi ilçenin oldukça popüler bir alanında yer almaktadır.  Tam karşısında sahip bulunmakta olup, nezih ve kültürel aktivitelerin sıklıkla yapıldığı mekanlar bulunmaktadır.

Alanya Karayolları Misafirhanesi merkezi bir alanda olduğundan kaynaklı çevresinde bir çok hem kamu hemde özel işletme bulunmaktadır. Bunlardan restoran, araç kiralama, oteller, pansiyonlar, sahil, kafeterya, büfe gibi bir çok işletme yer almaktadır.

Alanya Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur yemekleri arasında yer alan Antalya piyazı, Kabak Tatlısı, Arap kadayıfı, balık ekşilemesi, domates civesi ve filisli lapa yer almaktadır.

Alanya Karayolları Misafirhanesi konaklarken şehrin meşhur gezilecek yerleri arasında Alanya Kalesi, Dim Çayı, Köprülü Kanyon, Kızıl Kule, Kleopatra Plajı, Sapadere Kanyonu ve Damlataş Mağarası  yer almaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti sunan Alanya Karayolları Misafirhanesi tüm kamu personellerinin ve diğer vatandaşların rahatlıkla konaklayabilmeleri ve merak ettiği konularda cevap bulabilmeleri için Alanya Karayolları Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Konaklama Yorumları, Konaklama Fotoğrafları, Konaklama Resimleri, Adresi, Konumu, Telefonu gibi bilgileri bulabilmenize olanak sağladık.

Alanya Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Alanya Karayolları Misafirhanesi Adresi : Cumhuriyet, Ahmet Tokuş Blv. No:183, 07400 Alanya – Antalya

Alanya Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Alanya Karayolları Misafirhanesi Telefonu : 0242 514 36 00

Alanya Karayolları Misafirhanesi Konumu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Alanya Karayolları Misafirhanesi Konumu :

Alanya Karayolları Misafirhanesi Yorumları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TC. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Alanya Karayolları Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

konaklama hizmeti iyiydi. Kahvaltı falan yok sadece yatak var.
çok güzel bir konumda kaldık iki arkadaş sınav için oldukça güzeldi her yere yakın
çok iyi ya herkese tavsiye ederim
bence en güzel misafirhane konumu mükemmel bu konumda bir otelde kalmak neredeyse servet iken burada ise bedavaya çok yakın

Alanya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Karayolları Misafirhanelerinde genel olarak Paylaşımlı Oda, Paylaşımsız Oda ve Suit Oda olmak üzere 3 çeşit oda bulunmaktadır. Bu odaların konaklama fiyatları ise şöyle;

Konaklama TipiKamuSivil
Paylaşımsız Oda459 TL.755 TL.
Paylaşımlı Oda306 TL.510 TL.
Suit Oda755 TL.950 TL.
Not: Tüm Kamu Personelleri Ortak Fiyattan Yararlanmaktadır.
Not: Fiyatlar Değişiklik Gösterebilmektedir. Nitekim Son Fiyatı Misafirhane ile görüşerek alınız...

Alanya Karayolları Misafirhanesinde Kimler Kalabilir?

Alanya Karayolları Misafirhanesi ResimleriUlaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Karayolları Genel Müdürlüğü Ülkenin farklı bölgelerinde kamu personellerinin ve sivil vatandaşların huzurlu bir biçimde konaklayabilmesi için konaklama hizmeti sunmaktadır. Genellikle Kamu Personelleri tarafından sıklıkla tercih edilen Karayolları Misafirhanesinde aşağıda listede belirtilen kamu personelinin yakınları kamu tarifesinden yararlanabilmektedir.

  1. Kamu Personelinin Kendisi
  2. Kamu Personelinin Annesi
  3. Kamu Personelinin Babası
  4. Kamu Personelinin Eşi
  5. Kamu Personelinin Eşinin Annesi
  6. Kamu Personelinin Eşinin Babası
  7. Kamu Personelinin Büyükannesi
  8. Kamu Personelinin Büyükbabası
  9. Kamu Personelinin 25 yaşını Tamamlamamış Çocuğu
  10. Kamu Personelinin Torunu kamu personeli fiyat tarifesinden yararlanabilmektedir.

Not: Yukarıda sayılanların dışında kalanlar ise Sivil Tarifesinden konaklayabilmektedir.
Not 2: Alanya Karayolları Misafirhanesinde kamu personeli olsun olmasın herkes faydalanabilmektedir.

Alanya Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Not: Alanya Karayolları Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Alanya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Alanya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Alanya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Alanya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Alanya Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Alanya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları Alanya Karayolları Sosyal Tesisleri Adresi Alanya Karayolları Misafirhanesi Konumu Alanya Karayolları Misafirhanesi Telefonu

Bir Yorum Yapmak İster Misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

111 adet sorgu var. 0,381